Haft na odzieży i akcesoriach

haft na własnej i powierzonej odzieży

Haft komputerowy Vestis

Haft jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Vestis Marta Wołkowycka wykonuje bluzy z haftem na zamówienie, jak również haft na różnych elementach garderoby, takich, jak: czapki, koszule, polary, koszulki, jak również na ręcznikach czy torbach. Pracownia jest w Kucharówce, woj. Podlaskie niedaleko Białegostoku. Zamówienia można też odbierać w Białymstoku przy ulicy Zdrowej 16 A.

Hafciarka janome mb-7

Nasza firma posiada przemysłową hafciarkę marki Janome. Jest to najnowocześniejsza i najlepsza maszyna na świecie, dzięki czemu daje gwarancję najwyższej jakości haftu. Hafciarka Janome MB-7E to jednogłowicowa, 7-nitkowa maszyna do profesjonalnego haftowania. Jest to rozbudowana wersja dobrze znanego na polskim rynku modelu MB-4S.

W naszej ofercie posiadamy standardowe gładkie nici, nici metalizowane, dzięki którym uzyskujemy nietypowe efekty, np. błyszczący srebrny haft czy wypukły 3D, a także bardzo trwałe nici ognioodporne.

Czym jest haftowanie?

Haft komputerowy jest najstarszą znaną nam metodą znakowania odzieży. Historia sięga naszych początków – tkane wzory towarzyszą nam od stuleci. Możemy podziwiać je na szatach królewskich, proporcach, a także mundurach wojskowych z każdej epoki. Haft komputerowy jest kojarzony z elegancją i profesjonalizmem. Wywodzi się od haftu ręcznego, który był stosowany już na początku Naszej Ery. Jednak ręcznie nigdy nie będziemy w stanie zrobić haftu tak precyzyjnie jak maszyna. W 1828 roku ten sposób znakowania odzieży został zmechanizowany. Bardziej popularne stało się hafciarstwo maszynowe, które aktualnie nazywane haftem komputerowym.

W naszej firmie wykonujemy haft na koszulkach, ale także na różnego rodzaju innej odzieży i gadżetach np. na bluzach, koszulach, polówkach, polarach, ale także na czapkach, ręcznikach czy torbach. Przy wyborze projektu nie trzeba się ograniczać – w naszej hafciarni posiadamy duży wybór nici przez standardowe gładkie, ale także nici metalizowane, wypukły haft 3D, nici neonowe oraz bardzo trwałe nici ognioodporne. Haft na zamówienie będzie nie tylko oryginalny, ale także profesjonalny.

 

 Nasza firma posiada przemysłową hafciarkę marki Janome. Jest to najnowocześniejsza i najlepsza maszyna na świecie, dzięki czemu daje gwarancję najwyższej jakości haftu reklamowego.

Haft to najtrwalsza metoda znakowania – jest praktycznie niezniszczalna. Hafty nie tracą koloru ani formy podczas prania, można też swobodnie prasować je żelazkiem, choć sama powierzchnia haftu docelowo tego nie wymaga.

Wyhaftowane logo Vestis na bawełnie
Haft dekoracyjny na poszewce poduszki

Dlaczego wybrać haft ? 

  • Najtrwalsza metoda znakowania
  • Opłacalny już dla nakładu od 10 szt.
  • Możliwość uzyskania nietypowych efektów za pomocą nici metalizujących i ognioodpornych
  • Daje możliwość personalizacji poprzez haftowanie imion lub liczb
  • Odporny na wielokrotne pranie w wysokich temperaturach

 

O czym powinieneś wiedzieć:

  • Nie można go stosować na cienkich materiałach – poniżej 190g
  • Nieopłacalny w przypadku dużego obszaru, który miałby zostać wyhaftowany