Stwórz Własną Markę - Vestis

Masz pomysł napisz - Pomożemy

Masz pomysł na własny biznes odzieżowy? Sklep internetowy z odzieżą?

Zapewniamy kompleksową pomoc zaczynając od przygotowania konstrukcji, poprzez odzieżowe prototypy, a kończąc na serii produkcyjnej. Konsultacje przeprowadzamy w Białymstoku lub naszej siedzibie krawieckiej niedaleko Białegostoku. Masz pytania, dzwoń: 514 140 143.

Stwórz własną markę z Vestis Marta Wołkowycka

Haft Szycie Białystok

Szyjemy i z nami stworzysz wymarzoną markę odzieżową. Oferujemy pełen proces produkcji, obejmujący konstrukcję odzieży, stworzenie prototypów i produkcję seryjną. Nasi specjaliści pomogą Ci w realizacji każdego etapu, od pomysłu do finalnego produktu.

1. Konstrukcja odzieży / akcesoria

Pierwszy etap tworzenia modelu ubrania lub akcesoria (np. kosmetyczki) polega na stworzeniu konstrukcji odzieżowej. Na podstawie tej konstrukcji krojony jest materiał i odszywany prototyp. Konstrukcja odzieżowa składa się z wielu elementów. 

2. Prototyp odzieży/akcesoria

Prototyp to pierwszy próbny model, często odszywany z tańszego materiału. Jest podstawą dalszej produkcji i pozwala na ocenę finalnego wyglądu. Po akceptacji wzoru, ustalana jest ilość rozmiarów i kształtów do produkcji.

3. Produkcja seryjna pomysłu

Po odszyciu prototypów czas na produkcję seryjną. W tej fazie produkowane są gotowe modele w określonej ilości. Możemy także dodać personalizację, taką jak haft komputerowy lub nadruki foilaflex.

Zapraszamy do kontaktu

Kolarz stwórz własna marka - kontakt Vestis Białystok