Własna marka odzieżowa

Masz pomysł na własną markę odzieżową? 

Zapewniamy kompleksową obsługę zaczynając od przygotowania konstrukcji, przez odszycie prototypów, a kończąc na seryjnej produkcji. Konsultacje przeprowadzamy w Białymstoku lub siedzibie Kucharówka 10A

Stwórz z nami swoją wymarzoną markę odzieżową

Oprócz pomysłu, projektowanie odzieży składa się z konstrukcji odzieży, tworzenia szablonów, stopniowania, odszywania prototypów i produkcji seryjnej. Jest to wieloetapowy proces, który finalnie prowadzi do stworzenia idealnego produktu.

1. Konstrukcja

Pierwszy etap tworzenia modelu ubrania polega na stworzeniu konstrukcji odzieżowej, na podstawie której kolejno krojony jest materiał i odszywany prototyp. 

Konstrukcja odzieżowa składa się często z wielu elementów. Posiada naniesione wszelkie informacje dotyczące krojenia i szycia konkretnego modelu. Dzięki konstrukcji, na etapie krojenia wiadomo jaki ma być m.in. kształt wykrojonych elementów, a nawet gdzie docelowo znajdować będą się guziki. Z kolei w dalszym etapie – szycia – wiadomo gdzie użyć jakiego szwu lub gdzie mają znajdować się kieszenie. Konstrukcje odzieży są niezbędne do odszycia prototypu.

2. Prototyp

Prototyp, to pierwszy, próbny model, często odszywany z testowego materiału. Jest podstawą dalszej pracy nad modelem i jego produkcją.

Naturalnie zdarza się, że po pierwszym odszyciu modelu, konstrukcja wymaga naniesienia zmian i poprawek i prototyp jest poprawiany a nawet szyty ponownie. I tak do skutku. Po akceptacji wzoru, ustalana zostaje ilość rozmiarów i konstrukcja zostaje wystopniowana. Kolejno odszyte zostają wszystkie rozmiary z danego modelu, przy użyciu już docelowych tkaniny.

3. Produkcja seryjna

Po odszyciu prototypów przygotowana, pora na produkcję seryjną, czyli szycie docelowych produktów w określonej ilości. Ewentualny Haft lub nadruk własnego loga robimy na miejscu.

Wcześniej jednak model musi zostać zaakceptowany i na jego podstawie zostaje wyceniona ta produkcja.

Minimum produkcyjne wynosi 20 sztuk z rozmiaru w jednym modelu i kolorze. Koszty produkcji są niższe niż koszty odszycia prototypu i pozostałych rozmiarów po jednej sztuce.

Wlasna Marka 1 1